SLUŽBY

Webstudio JARM.cz

Vše co děláme, myslíme vážně.

Web HTML, CMS, design, e-shop PrestaShop, grafika, optimalizace, SEO

zajistíme pro Vás od prosté reklamní microsite přes kvalitní web stránky až po spolehlivý e-shop

Na trhu působíme od roku 2004 bez přestávky. Nyní jsme tu pro Vás a Vaše potřeby v oblasti IT. Děláme vše co se točí kolem internetu a webových prezentací. Od prostých reklamních microsite až po náročné internetové obchody nebo aplikace. Vše pro Vás zajistíme “na klíč” tak aby jste neměli, v dnešní uspěchané době, žádné starosti v tomto směru. Jediné co na Vás zůstává jsou podklady potřebné pro vznik Vaší nové, zajímavé prezentace právě na internetu.

SLUŽBY
 • PRESTASHOP, moduly

  Pro naše zákazníky spravujeme a provozujeme několik eshopů vyrobených a postavených na PrestaShop. Poskytujeme poradenství a servis potřebný k profesionálnímu obchodování na internetu.

 • WORDPRESS, WooCommerce, plug-ins

  Pro systém WordPress zajistíme kompletní servis. Od instalace a nastavení na serveru, přes návrh vzhledu až po zprovoznění Vaší prezentace. Nainstalujeme nebo upravíme pluginy ve Vaší prezentaci.

 • JOOMLA

   Se systémem Joomla máme dlouhodobé zkušenosti již od jeho první verze. Tento robustní systém umíme nastavit Vašim potřebám. Rozšířit o komponenty a moduly tak aby se Vám s ním nejen dobře pracovalo.

 •  SEO servis, optimalizace webu

  ..

 • LOGOtypy, grafika

  Potřebujete vytvořit logo, nezaměnitelnou značku produktu, služby nebo firmy?Zajistíme pro Vás logo na míru, včetně přípravy grafiky pro firemní identitu (vizitky, formuláře, reklamní materiály, tiskoviny..)

CO OVLÁDÁME
PRESTASHOP
WORDPRESS
HTML
SEO
TÝM JARMu
Rayman
Rayman
Web Design, Prestashop, WordPress
Suky
Suky
Grafika, Joomla, SEO
Mio
Mio
Manager
buy

Vytvoříme Vám prezentaci na míru.

Potřebujete malý web, profesionální prezentaci nebo e-shop?